Dalyvauk!

Ir Jūs galite tapti Lietuvos paviljono 58-ojoje Venecijos meno bienalėje dalimi!

Siekiame, kad operos-performanso „Saulė ir jūra (Marina)“ paplūdimys būtų pilnas, todėl kviečiame įvairaus amžiaus, sudėjimo, visų rasių ir lyčių žmones išsitiesti ant smėlio po netikra mūsų saule ir patirti kūrinį iš vidaus.

Lietuvos paviljonas šiemet įsikurs istorinėje Venecijos arsenalo laivų statyklos teritorijoje. Erdvų pastatą antrame aukšte juosia balkonas: iš jo operą iš viršaus stebės žiūrovai, o apačioje dainuos poilsiautojai.

Š. m. gegužės 7–12 d. opera-performansas vyks nuo 10 val. iki 19 val., o vėliau, iki spalio 26 d. – kiekvieną šeštadienį nuo 10 val. iki 18 val.

Tikimės, kad vienu iš poilsiautojų norėsite tapti ne trumpiau kaip 3 valandoms iš eilės. Esate laukiami ir vienam saulėkaitos seansui, tačiau labai džiaugsimės, jeigu sugrįšite pasideginti dar kartą. Prašysime turėti savo maudymosi kostiumą ir rankšluostį. Daugiau informacijos detales atsiųsime po registracijos.

Paviljone veiks nemokamas bevielis ryšys ir skaitymui tinkamas apšvietimas. Drausmingi vaikai ir augintiniai – ypač laukiami.

Jei norite tapti operos-performanso „Saulė ir jūra (Marina)“ dalimi, užpildykite REGISTRACIJOS ANKETĄ. Anketoje prašome nurodyti, kuriuo laiku galite būti paviljone, tad pasitikrinkite savo Venecijos programą prieš pradėdami registraciją. Jei galite dainuoti, savo talentą būtinai pažymėkite registracijos anketoje.

Registracija priimama ne vėliau kaip likus dviem dienoms iki pasirodymo operoje. Iki pasimatymo Venecijoje!